VODACZ SERVICE s.r.o.
Nahlásit provozní událost

Zákaznická linka

800 150 155

Služby odvodnění kalu

Služby odvodnění kalu (ekonomicky a efektivně)

 

Odvodnění malé kontejnery – jedná se o malé odvodňovací kontejnerové provedení na malé čov od 100-500EO. Jednoduché a levné zařízení, které efektivně zahustí, vysráží kal a odfiltruje vodu zpět do objektu. Používá se na komunálních čistírnách odpadních vod, nebo v masokombinátech na odseparování a zahuštění materiálu kde je bezkontaktní manipulace s odpadem.

Podrobný popis – jedná se o 8m3  kontejner o nosnosti 6  tun s čerpacím systémem v mobilním provedením, kde dochází k načerpání kapaliny a smísení s polymerním flokulantem, pospojení provedeno flexihadicemi. Může docházet k jednoduché instalaci a přesunu s minimálními nároky na připravenost zařízení. Zařízení je vybaveno zařízením pro hygienizaci kalu a jejich úpravu.

 

Odvodnění velké kontejnery – jedná se o levné a rychlé odvodnění, srážení kalu o výkonu 40m3/hod. Proto se vyplatí u čov nad 300EO, které efektivně zahustí, vysráží kal a odfiltruje vodu zpět do objektu. Používá se na komunálních čistírnách odpadních vod, nebo malé rybníky a tůně, kde dochází k redukci přepravy, snížení nákladů na likvidaci a nižší zatížení na životní prostředí.

Podrobný popis – jedná se o 30m3  kontejner o nosnosti 15  tun a samostatná nástavba MPZ, kde je předřazení drtič, pístové čerpadlo a samostatná nádrž s čerpadlem na přípravu polymerního flokulantu který se dávkuje do soustavy. Zde je i desinfekční zařízení pro úpravu a hygienizaci kalu!!!!