Kontakty

VODA CZ SERVICE s.r.o.

Sídlo společnosti, provozovna:
551 01 Hořenice 45

Provozovna Praha:
251 01 Babice, Krátká 203

 

Telefon pro servisní události: +420 800 150 155
ID datové schránky: bt7ba7c
Bankovní spojení: ČSOB Náchod
Číslo účtu: 222806851/0300
Pro fakturaci za vodné a stočné: 0297029372/0300

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.vodaczservice.com

IČ: 27545547
DIČ: CZ27545547
GPS: 50.3651492N, 15.9171111E

KONTAKTY:

Dispečink +420 800 150 155 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení společnosti

Lux David Výkonný ředitel lux@vodaczservice.com

Servis

Bozner Daniel Senior manažer, servis a služby +420 720 061 000 bozner@vodaczservice.com
Luxová Alena Dispečer, asistentka servisů +420 725 517 927 servis@vodaczservice.com
Dědek David Vedoucí servisu +420 605 146 412 dedek@vodaczservice.com
Langenberger Adam Projektový manažer - junior +420 722 962 641 langenberger@vodaczservice.com

Realizace

Ing. Hartman Jan Projektový manažer +420 724 107 682 hartman@vodaczservice.com

Služby

Kopecký Jakub Projektový manažer - doprava +420 702 259 306 kopecky@vodaczservice.com
Stojka Petr Obchodní zástupce +420 731 197 097 stojka@vodaczservice.com
Sehnal Jiří Dispečer +420 722 961 826 doprava@vodaczservice.com

Provozy

Marinica Kamil VaK manažer +420 603 554 885 marinica@vodaczservice.com
Doubková Eva Asistentka administračního střediska, odpadové hospodářství +420 607 001 793 doubkova@vodaczservice.com
Petišková Pavla Vzorkování odpadních a pitných vod +420 702 142 708 petiskova@vodaczservice.com
Krátký Jan Provozní technik Deštné, Provodov-Šonov +420 734 525 757 kratky@vodaczservice.com

Administrativa

Hrubešová Zuzana Účetní +420 606 088 612 hrubesova@vodaczservice.com
Laubacherová Milada Fakturace vodné, stočné +420 725 453 738 laubacherova@vodaczservice.com
Demuthová Andrea Odběratelské smlouvy, komunikace se zákazníky +420 702 253 870 demuthova@vodaczservice.com
Vojtíšková Michaela Skladnice, přípravářka +420 702 253 163 sklad@vodaczservice.com

Středisko Praha

Lánský Stanislav Provozní technik Babice, Jíkev, Všestary +420 725 822 346 lansky@vodaczservice.com
Vršovský Martin Provozní technik Žiželice, Chlumec +420 601 090 762 vrsovsky@vodaczservice.com
Hejda Ondřej Provoz Praha – projektový manažer +420 721 990 748 hejda@vodaczservice.com
Lébl Patrik Projektový manažer - junior +420 702 298 643 lebl@vodaczservice.com

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.