Řidič combi vozu na čištění kanalizací

Co konkrétně budete dělat?
Dojedete na místo – nasajete, vyčistíte – odvezete – vyprázdníte.
Práce v okolí, odpoledne jste doma.

Co požadujeme?
Řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, platné psychotesty.
Praxe s řízením nákladního automobilu nejméně 2 roky.
Umět zabrat a ochotu učit se.
Neleknout se práce s odpadní vodou!
Výhodou jeřábnické zkoušky na manipulaci s hydraulickou rukou nebo řidičský průkaz sk. T

Co nabízíme?
Zaměstnání na dobu určitou, s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou.
Uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti.
Zaučení – nenecháme vás v tom, doškolení/přezkoušení nedoplácíte.
Nástupní mzdu od 30.000,-Kč dle zkušeností a praxe a širokou škálu benefitů
(rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, stravenky, měsíčně příspěvek na důchodové/životní spoření, příspěvek 5-15 tisíc na rekreaci, sport a kulturu, pátý týden dovolené, služební telefon)
Moderní vybavení k práci je samozřejmost stejně jako čisté montérky.

Mistr kovo dílny

Co budete dělat?
Vést a řídit výrobu kovodílny, od A do Z: evidence objednávek od projektmanažerů, koordinace výroby z nerezu i oceli vzhledem k termínům montáží a vytíženosti dílny, řízení 2 zaměstnanců, objednávání materiálů, vyrábět, svářet atd.

Praxi v oboru a s vedením lidí nutností, znalost technologických postupů, alespoň základy práce na PC, samostatnost, komunikativnost, svářečský průkaz na CO i TIG, aktivní řidič.

Volnou ruku ve způsobu vedení dílny, jednosměnný provoz, nástupní mzdu 40.000,-Kč, zvyšování a prohlubování kvalifikace, firemní benefity na dovolenou, sport a zdraví, stravenky, mimořádné prémie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, služební telefon, služební automobil.

Projektový manažer

PŘIPRAVOVAT ZAKÁZKY
z tepla kanceláře: telefonicky/emailem vykomunikovat požadavky a potřeby zákazníka vypracovat cenovou nabídku
v terénu: prozkoumat oblast, vyměřit, zaměřit, připravit se na možné komplikace

REALIZOVAT ZAKÁZKY
připravit smlouvy, zadat, koordinovat a kontrolovat výrobu na naší dílně, objednat další potřebné komponenty u dodavatelů, sledovat ekonomiku zakázky, předat zakázku zákazníkovi, vypracovat závěrečné vyhodnocení

Odolnost proti stresu, komunikativnost, ochotu učit se a umět zabrat, aktivního řidiče, preferujeme minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru, praxe z obchodních jednání výhodou

Nástupní mzdu dle zkušeností od 25.000,-Kč, provize ze zakázek, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, služební automobil, zvyšování a prohlubování kvalifikace, firemní benefity na dovolenou, sport a zdraví, stravenky, měsíční příspěvek na penzijní/životní pojištění, pátý týden dovolené.

Dílenský technik - opravář strojů

5 let praxe v oboru, svářečský průkaz (ZK 141.8, ZK 135.1.1), řidičské oprávnění sk. B, ochotu pracovat přesčas, technické znalosti, vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou

Nástupní mzdu dle zkušeností a praxe, mimořádné odměny, širokou škálu benefitů od stravenek po příspěvek na dovolenou.

Nástup možný ihned.

Servisní technik pro vodohospodářská zařízení vč. čistíren odpadních vod.

pro pobočku Jaroměř a Praha

Řidičské oprávnění sk. B, C1 a E, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu pracovat přesčas, technické znalosti, svářečský průkaz (ZK 141.8, ZK 135.1.1) a vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou

Nadstandardní nástupní mzdu, mimořádné odměny, širokou škálu benefitů od stravenek po příspěvek na dovolenou.