VODACZ SERVICE s.r.o.
Nahlásit provozní událost

Zákaznická linka

800 150 155

VODA CZ SERVICE s.r.o.

Sídlo společnosti, provozovna: 551 01 Hořenice 45

Telefon pro servisní události: +420 800 150 155
ID datové schránky: bt7ba7c
Bankovní spojení: ČSOB Náchod
Číslo účtu: 222806851/0300
Pro fakturaci za vodné a stočné: 0297029372/0300

E-mail: info@vodaczservice.com
Web: www.vodaczservice.com

IČ: 27545547
DIČ: CZ27545547
GPS: 50.3651492N, 15.9171111E

Kontakty

Dispečink

+420 800 150 155
servis@vodaczservice.com

Vedení společnosti

Lux David

Jednatel firmy
lux@vodaczservice.com

Servis

Bozner Daniel

Senior manažer, servis a služby
+420 720 061 000
bozner@vodaczservice.com

Dědek David

Vedoucí servisu
+420 605 146 412
dedek@vodaczservice.com

Crhová Darina

Provozní manažerka
+420 725 818 415
crhova@vodaczservice.com

Realizace

Myška Luděk

Projektový manažer
+420 720 045 410
myska@vodaczservice.com

Ing. Hartman Jan

Projektový manažer
+420 724 107 682
hartman@vodaczservice.com

Služby

Sehnal Jiří

Doprava
+420 722 961 826
doprava@vodaczservice.com

Stojka Petr

Obchodní zástupce
+420 731 197 097
stojka@vodaczservice.com

Provozy

Marinica Kamil

VaK manažer
+420 603 554 885
marinica@vodaczservice.com

Bc. Dragoun Jakub

VaK manažer
+420 607 001 793
dragoun@vodaczservice.com

Petišková Pavla

Vzorkování pitných vod, odpadních vod a kalů
+420 702 142 708
petiskova@vodaczservice.com

Krátký Jan

Provozní technik Deštné v Orlických horách, Provodov-Šonov
+420 734 525 757
kratky@vodaczservice.com

Cita Václav

Provozní technik
+420 720 038 632
cita@vodaczservice.com

Vršovský Martin

Provozní technik Babice u Říčan, Všestary u Říčan, Jíkev u Nymburka, Žiželice, Chlumec nad Cidlinou – Průmyslová zóna Lišice
+420 601 090 762
vrsovsky@vodaczservice.com

Administrativa

Vojtíšková Michaela

Skladnice, přípravářka
+420 702 253 163
sklad@vodaczservice.com

Dubánková Iveta

Odběratelské smlouvy, komunikace se zákazníky
+420 702 253 870
provoz@vodaczservice.com

Laubacherová Milada

Fakturace vodné, stočné
+420 725 453 738
laubacherova@vodaczservice.com

Personální oddělení

Miroslava Schröfelová

+420 603 554 888
schrofelova@vodacz.com